Thiago Silva i druhet Diego Kostës

0

Kapiteni i PSG-së, Tiago Silva ka deklaruar se Diego Kosta mbetet rreziku më i madh i Çelsit në përballjen sonte në mbrëmje në Paris në Champions. Mbrojtësi brazilian duket se ia ka frikën sulmuesit spanjoll, por ai premton se PSG do të mundohet të bëjë më të mirë në duel me skuadrën e Zhoze Murinjos. “Tani për tani ai është një prej sulmuesve më të mirë në Evropë. Diego Kosta po kalon momente shumë të mirë, por ne kemi arritur deri këtu dhe do të mundohem të bëjmë më të mirën”, tha Silva.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image