Të ndjekësh skuadrën edhe në ditën e dasmës (Video)

0

Erica Skuta është një tifoze e zjarrtë e skuadrës së hokejit Minnesota Wild, jeton në Zelandën e Re dhe i ndjek gjithnjë ndeshjet e saj dhe deri këtu nuk ka asnjë gjë të çuditshme.

Ajo që të habit është se ajo nuk e “braktisi” Minnesotën as në ditën më të bukur të saj, atë të martesës. E veshur me fustanin e bardhë, së bashku me bashkëshortin e saj, Lewis Blake, ajo shkoi për të ndjekur sfidën mes Wild dhe Dallas Stars, sfidë kjo që u cilësua si “finalja e martesës”.

Madje, gjatë ndeshjes konsumoi edhe një hamburger, duke bërë që dhëndrri të kishte më shumë mendjen të kujdesej që ajo të mos ndotte fustanin e nusërisë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here