Të gjithë në Bombonera, Daniela Çavez ndez tifozët e Boka Zhuniors!

0

Mbrëmjen e djeshme në Bombonera u zhvillua stërvitja e Boka Zhuniors me dyer të hapura për tifozët, në prag të Superclasico-s kundër River Plejtit, të shtunën në mbrëmje, ku do të përcaktohet fituesi i Kupës Libertadores.

Në Bombonera ishin mbi 50 mijë tifozë dhe mijëra të tjerë mbetën jashtë, ndërsa e pranishme në shkallët e stadiumit ishte edhe Daniela Çavez, modelja e njohur që nuk humbet rast për të qenë në qendër të vëmendjes, në stadiume apo duke ngacmuar futbollistë të ndryshëm.

Feliz Sábado mi gente linda!??el día estaba como para bikini que opinan? ?. .

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

Estos días estaré de gira por Peru y Argentina! ?

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

Cómo estuvo su fin de semana ? Yo hoy descansando y viendo el fútbol #boca vs #river 2×2

A post shared by Daniella Chávez (@daniellachavezofficial) on

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.