Browsing Tag

Wanda Nara

Zaneti këshillon Uanda Narën: Trego respekt

Tek Interi të gjithë po mendojnë për rinovimin e Mauro Ikardit. Argjentinasi ka një klauzolë largimi prej 110 milionë eurosh dhe drejtuesit e klubit i zikaltër po përpiqen të negociojnë një marrëveshje të re. Pak ditë më parë agjentja…

Uanda Nara tregon fiksimin e Ikardit para golit në derbi

Mauro Ikardi shënoi në shtesë ndaj Milanit të dielën dhe konfirmoi se është lideri i madh i këtij Interi, që ëndërron gjëra të mëdha, por pa përmendur fjalën titull. Bashkëshortja/agjente e sulmuesit argjentinas, Uanda Nara, ka qenë si…