Browsing Tag

vlerësimet

“Katastrofë”, mediat italiane masakrojnë Elseid Hysajn!

Napoli dështoi në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Europës. Ekipi i Ançelotit nuk e përballoi Arsenalin në transfertë, duke u mposhtur 2-0. Goli i Ramsejt dhe autogoli i Kulibalisë vendosën ndeshjen, ndërsa gjithçka do të zgjidhet në…