Browsing Tag

Villas-Boas

Rikthehet Vijash-Boash: Më intereson të drejtoj në Itali!

Andre Vijash-Boash është një ndër trajnerët më të njohur për karrierën që ka pasur, pasi ka drejtuar ekipe si Çelsi, Totenhem, Porto apo Zenit. Gjithashtu portugezi ka qenë dhe asistent i Zhose Murinjos, në kohën kur ky i fundit drejtonte…