Browsing Tag

Veretout

Duel pa fund, Roma mposht Milanin për mesfushorin francez!

Mesfushori i Fiorentinës, Zhordan Veretu, më në fund ka zgjedhur, pasi për javë të tëra së bashku me përfaqësuesit e tij është menduar, është takuar me Milanin e Romën dhe herë është afruar me njërën palë e herë me tjetrën. Tani…