Browsing Tag

Uest Hemi

Felipe Anderson: Isha lodhur te Lacio, tani nuk kam presion

Felipe Anderson ishte blerja e pare e madhe e Igli Tares te Lacio. Shqiptari fitoi konkurrencën më disa klube, veproi shpejt dhe transferoi brazilianin në Romë në vitin 2013. Pesë vite me Lacion, me ulje-ngritje, pavarësisht se talenti i…