Browsing Tag

Uest Ham

Uest Ham nuk ndalet, zyrtarizon sulmuesin e Arsenalit

Uest Ham të thuhet se ka bërë një merkato cilësore këtë edicion, pasi ka aftruar Anderson, Jarmolenko, Fabianski, Diop, etj. Ditën e sotme, skuadra nga Londra ka bërë dhe zyrtarizimin e radhës, pasi ka nënshkruar me ish-sulmuesin e…

Lacio kryen shitjen rekord, ikën ylli braziliani

Sulmuesi brazilian Felipe Anderson i ka dhënë fund bashkëpunimit me klubin e Lacios pas nëntë sezonesh te skuadra kryeqytetase. Destinacioni i ardhshëm i 25-vjeçarit do të jetë kampionati anglez, ku Uest Ham është dorëzuar para kërkesave të…