Browsing Tag

Toulouse

Ramsej një hap larg Juventusit, zbulohen shifrat e akordit

Aron Ramsej po luan sezonin e fundit me Arsenalin. Kontrata e tij skadon në verë, rinovimi nuk ka ardhur dhe uellsiani do të largohet në fund të sezonit. Juventus dhe PSG janë dy nga klubet më të interesuara për 28-vjeçarin, por garën po e…