Browsing Tag

Tiemoue Bakajoko

Milani gjen “muskujt” në Angli

Maldini është rikthyer tek Milani dhe ka nisur direkt punën. Objektivi është Tiemoue Bakajoko. Mesfushori francez aktivizohet me Çelsin dhe shihet si përforcimi i duhur për mesfushën e Gatuzos. Ditën e sotme, Maldini&Leonardo janë…