Browsing Tag

Thomas Tuhel

PSG nuk kursehet, 50 milionë “dhuratë” për Tuhel

PSG nuk do të kursehet për të fituar Ligën e Kampioneve dhe trajneri Tomas Tuhel ka kërkuar disa përforcime në skuadrën e tij. Njëri duket të jetë rrugës, pasi është arritur edhe marrëveshja. Bëhet fjalë për një lojtar që tekniku gjerman e…