Browsing Tag

Tabela e transferimeve

Merkato në jug ende me pushime, vetëm Bylis aktiv

Superiorja ka përfunduar dhe tashmë sytë janë nga merkato. SportEkspres.com deri në fund të merkatos do të përditësojë lëvizjet zyrtare që bëhet në klubet e elitës së futbollit shqiptar. Deri më tani janë të konfirmuara lëvizjet e…