Browsing Tag

Stanislav Levi

DOKUMENTI | Borxhi ndaj Levit, Flamurtari zbardh të vërtetën

Flamurtari ka reaguar pas lajmeve të publikuara në lidhje me një gjyq të humbur me Stanislav Levin. Sipas asaj që u raportua në media, çeku ka fituar çështjen me vlonjatët në FIFA dhe tashmë duhet shlyer borxhi që shkon deri në 100 milionë…