Browsing Tag

solskajer

Herrera: Mund të mposhtim çdo ekip, sa ndryshe me Solskjaer!

Ander Herrera është sërish pjesë fikse e formacionit të Mançester Junajtid. Emërimi i Ole Gunar Solskajer në krye të Mançester Junajtid ka ndryshuar krejtësisht filozofinë e lojës së “djajve të kuq” dhe këtë gjë e pranon vetë spanjolli në…