Browsing Tag

sokoli

Spekulimet rreth trajnerit, Feronikeli me qëndrim zyrtar

Feronikeli u eliminua nga Slovan Bratislava nga Europa League, eliminim që solli dhe largimin e trajnerit Zekerija Ramadani. Pas njoftimit për mbylljen e bashkëpunimit mes dy palëve, klubi i Feronikelit pranoi se trajner i ri i skuadrës do…