Browsing Tag

Smajlal

Smajlaj akuzon: Manipuluan rezultatin, më hoqën medalje

Vendi i dhjetë në Europianin e Atletikës "Berlin 2018" ishte larg objektivave të përcaktuar nga Izmir Smajlaj. Rekordmeni shqiptar i kërcimit së gjati synonte medalje në këtë eveniment. Objektivi nuk u realizua dhe sipas 25-vjeçarit,…