Browsing Tag

Semir Bajraktarevic

VIDEO | Flamurtari nis të lëvizë, njihuni me afrimin e parë

Flamurtari ka zyrtarizuar Gerd Haxhiun për pankinën, ndërkohë që kanë nisur edhe afrimet. Lëvizja e parë në hyrje është mesfushori Semir Bajraktareviç. 31-vjeçari është aktivizuar vitet e fundit në ligën e dytë në Izrael dhe tashmë do të…