Browsing Tag

Saul Niguez

Atletiko “tabelë qitje”, tani shqetësohet nga Junajtid

Mesfushori Rodri vendosi të largohet nga Atletiko Madrid dhe e ardhmja e tij është Mançester Siti. Në të njëjtin qytet mund të transferohet edhe një tjetër lojtar i ekipit “colchoneros”, por në anën e “Djajve të kuq”. Flasim për Saul…