Browsing Tag

Ruci

Jo vetëm Aleksi, tjetër largim nga skuadra e Luftëtarit

Albano Aleksi dhe klubi i Luftëtarit mbyllën dje zyrtarisht bashkëpunimin mes tyre, pas tre sezonesh. Sot, klubi gjirokastrit zyrtarizoi dhe largimin e portierit Shkëlzen Ruçi, të cilit i skadoi kontrata. Në faqen e tyre në Instagram, klubi…

Luftëtari largon Mutumanen, vjen ofertë serioze për Ruçin

Lëvizje të mëdha te Luftëtari, pasi në pritje që të mësohet përfundimisht e ardhmja e trajnerit Mlladen Milinkoviç, vijnë edhe lajme të rëndësishme nga skuadra që mbylli sezonin e fundit në vendin e katërt. Kështu, burime nga klubi…