Browsing Tag

radash

Radas: Erdhi momenti final, për rinovimin më duhen dy minuta

Mbrojtësi dhe kapiteni i Skënderbeut, Marko Radas, ka folur për mediat para ndeshjes kundër Teutës, ku tha se deri në fund të sezonit çdo ndeshje është finale për të arritur tek objektivi Europë. “Erdhi momenti final, tani i gjithë sezoni…