Browsing Tag

qardaku

Dy përforcime cilësore, Bylisi i prezanton sot

Skuadra e Bylisit zyrtarizoi akordin me dy futbollistët, Eridon Qardaku dhe Edison Ndreca ditë ditë më parë, ndërsa sot, dy lojtarët janë prezantuar në ambientet e klubit ballshiot. Qardaku erdhi nga skuadra e Vllaznisë dhe nënshkroi për 4…