Browsing Tag

Protesta

Fiorentina “pa tifozë”, ultrasit me protesta masive!

Largimi i Stefano Piolit dhe emërimi i Monteles, mungesë transparence, klub që vetëm shet dhe nuk mban asnjë lojtar, shpenzon shumë pak, nuk lufton për asgjë serioze: Këto arsye kanë bërë që tifozët e Fiorentinës të organizohen dhe të bëjnë…

“Tirona Fanatics” nisin luftën me “Lali Erin”

Olsi Avdiaj Nuk ka më pushim. “Tirona Fanatics” i shpall luftë Erion Veliajt dhe Bashkisë. Pak ditë pas protestës së 31 majit, tifozët bëhen të gjallë dhe kërkojnë nga Bashkia të “zgjohet” dhe të marrë një vendim për klubin Tirana. Me…