Browsing Tag

pietro pellegri

Ideja e fundit e Milanit, propozim interesant për Monakon

Milani ka rinisur negociatat me Monakon. Në fokus të bisedimeve janë Andre Silva dhe Pietro Pelegrini. 18-vjeçari italian i klubit nga Principata pëlqehet shumë nga trajneri dhe drejtuesit e kuqezinjve. Këta të fundit i kanë propozuar…