Browsing Tag

Pep Segura

Vidal zemëron Barcelonën: Ka treguar mungesë respekti!

Arturo Vidal shkoi me bujë këtë verë te Barcelona dhe konsiderohej zëvendësi ideal i Paulinjos, i cili u kthye në Kinë. Ndoshta jo titullar gjithnjë, por Vidal priste të luante më shumë se deri tani, ndaj mërzia e tij ka qenë e qartë dhe…