Browsing Tag

Paulo Dibala

Festa e shiritit, Dibala dhe CR7 zbulojnë skemat e Alegrit

Juventusi arriti një fitore të rëndësishme përballë Empolit në transfertë, duke kthyer rezultatin në pjesën e dytë. Kristiano Ronaldo ishte heroi i bardhezinjve me dygolëshin e shënuar, ndërsa Paulo Dibala përjetoi emocionet e shiritit të…

Bajerni me plan konkret, dy emra “big” për sulmin

Bajern Mynih nuk ka shpenzuar këtë merkato, por gjermanët do të blejnë një lojtar të madh në sezonin e ardhshëm. Klubi bavarez kërkon afrimin e një prej sulmuesve më të mirë në botë, duke llogaritur moshën e madhe të Roben dhe Riberi. Siç…