Browsing Tag

Paulo Dibala

Bajerni me plan konkret, dy emra “big” për sulmin

Bajern Mynih nuk ka shpenzuar këtë merkato, por gjermanët do të blejnë një lojtar të madh në sezonin e ardhshëm. Klubi bavarez kërkon afrimin e një prej sulmuesve më të mirë në botë, duke llogaritur moshën e madhe të Roben dhe Riberi. Siç…