Browsing Tag

Pashk Laska

Rustem Hoxha te Laçi? Laska: As që e kemi në plane!

Laçi është në kërkim të përforcimeve dhe në këtë periudhë merkatoje emrat që qarkullojnë janë të shumtë. Kurbinasit po tentojnë lojtarë për çdo rol, ndërkohë që për qendrën e prapavijës ka dalë në skenë edhe mbrojtësi Rustem Hoxha. Ky i…

Njoftimi i policisë, Halili dhe Laska procedohen penalisht

Takimi i Kupës ndërmjet Laçit dhe Tiranës nuk ka kaluar pa incidente. Pak orë pas takimit ka pasur një sherr midis presidentëve të të dyja skuadrave. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të rrethrrotullimit Shqiponja. Në një njoftim të nxjerrë…

Tiranës i mbyllen dyert, jepen dënimet për sherrin me Laçin

Mbledhja e ditës së sotme e Komisionit të Disiplinës ka qenë e fokusuar te ngjarjet e ndodhura në përfundim të takimit Tirana – Laçi. Sulmuesi anglez Majkëll Ngo është dënuar me pesë ndeshje pezullim nga aktiviteti, ndërsa te Laçi e kanë…

VIDEO | Sherri në “Selman Stërmasi”, ja dinamika e plotë

Në përfundim të ndeshjes Tirana – Laçi, situata u tensionua akoma dhe më shumë pas një sherri të ndodhur në ambientet e “Selman Stërmasi”. Në pamjet filmike të mëposhtme tregohet e gjithë dinamika e ngjarjes. Kamera e ndodhur në zonën…

Laska e Prenga u kthejnë vizitën bardhebluve

Në miqësoren e Tiranës me Flamurtarin e Prishtinës pati edhe vizitorë specialë. Në tribunë, krah presidentit Refik Halili, ishin presidenti dhe trajneri i Laçit. Pashk Laska dhe Besnik Prenga ndoqën takimin miqësor, duke u kthyer vizitën…