Browsing Tag

Pas Giannina

Andi Lila lojtar i lirë, Tirana e pret krahëhapur

Pas Janina nuk ia doli të mbijetonte në elitën e futbollit grek vjet, ndërkohë që edhe Andi Lila nuk mundi të jepte ndihmën e tij për shkak të disa dëmtimeve që kaloi. Tashmë kavajasi dhe klubi kanë gjetur gjuhën e përbashkët për të…