Browsing Tag

Paolo Dibala

Transferimi i Hames Rodrigez, shifrat dhe… Dibala

Juventusi në Itali nuk ka rivalë, por drejtuesit mendojnë për të dominuar edhe në Europë. Për këtë duhen bërë edhe afrime me peshë. Në verë u ble Kristiano Ronaldo nga Reali i Madridit, ndërkohë që me bardhezinjtë kampionët janë të shumtë.…