Browsing Tag

numri 9

Piatek nuk ka frikë, gati të thyejë tersin 7-vjeçar

Kristof Piatek është i karikuar në maksimum për sezonin e ri. Polaku dhe shokët e tij janë gati ta rikthejnë Milanin në nivele të larta dhe objektivi minimal është kualifikimi në Champions. 24-vjeçari ishte zbulimi dhe surpriza e bukur e…