Browsing Tag

Nottingham Forest

PSG nuk mjafton, Al Khelaifi gati për klubin e radhës

Naser Al Khelaifi është presidenti i PSG-së dhe QSI (Qatar Sports Investments). Manjati arab dëshiron të provojë sfida të reja në futboll. Anglia e tundon shumë dhe ai është gati të blejë një klub. Sipas raportimeve të mediave ishullore,…