Browsing Tag

Nikolla

Presidenti Meta në Korçë, nderim për legjendat e sportit

Para pak ditësh ishte në Vlorë, për të nderuar Flamurtarin e madh të viteve '80, që bëri histori në kupat e Europës dhe nderoi gjithë Shqipërinë. Sot presidenti i Shqipërisë, zoti Ilir Meta, ka qenë në Korçë, me një mision të ri. Meta ka…