Browsing Tag

Nemanja Janicic

Ofertë boshnjake për “gjigantin” e Luftëtarit

Luftëtarit i janë larguar deri më tani tre titullarë. Vasil Shkurtaj dhe Eduart Rroca u shitën te Kukësi, ndërkohë që Lejdi Liçaj e mbylli me bluzinjtë pasi i përfundoi kontrata. Sa i takon afrimeve, momentalisht janë zyrtarizuar Realdo…

Probleme për Luftëtarin, dy lojtarë lënë stërvitjen

Luftëtari po përgatitet për ndeshjen e së shtunës me Laçin, por ka probleme së fundmi me dëmtimet. Sikurse raporton “Supersport”, dy prej lojtarëve titullarë të mbrojtjes kanë pësuar dëmtime dhe kanë lënë në mes seancën stërvitore.…