Browsing Tag

Naim Qarri

Plas te Kamza, titullarët refuzojnë të luajnë

Kamza është e cunguar në fushën e blertë, pasi disa prej futbollistëve (tetë) nuk kanë pranuar që të zbresin në fushë. Gazetari Gjergji Stefa ka raportuar në emisionin “Gol pas Goli” në Supersport se e gjithë kjo situatë ka ardhur prej…

Partizani do Idrizajn? Presidenti Qarri u tregon kushtin

Hektor Idrizaj është objektiv i Partizanit. Trajneri Skënder Gega do nën urdhrat e tij një mbrojtës të djathtë, pasi aktualisht ka në dispozicion vetëm Labinot Ibrahimin. Vlonjati i Kamzës është në listën e dëshirave të të kuqve dhe mes…