Browsing Tag

nacho fernandez

E papritur, mbrojtësi madrilen drejt Serie A

Reali i Madridit ka bërë shumë afrime dhe Eder Militao është një nga të shumtët. Ardhja e mbrojtësit brazilian duket se do të pasohet nga një largim. Mediet spanjolle raportojnë se Naço Fernandes është shumë pranë largimit nga “Los…