Browsing Tag

Mustafa

Të reja nga Kosova, mësohet një nga afrimet e Bylisit

Skuadra e Bylisit u shpall kampione e Kategorisë së Parë dhe u rikthye në Superiore pas disa sezonesh mungesë. Ekipi ballshiot ka nisur menjëherë punën për t’u përforcuar në merkato, pasi synojnë të qëndrojnë në Superiore dhe jo të jenë…

Tirana shmang gjyqin, marrëveshje me Mustafën

Tashmë edhe zyrtarisht, Argjend Mustafa nuk është më pjesë e Tiranës. Mesfushori sot ka tërhequr dokumentacionin në klub dhe është lojtar i lirë, bëjnë me dije burime të “Sport Ekspres”. Në këtë mënyrë, Tirana ka shmangur një tjetër…