Browsing Tag

Mirsad Jonuz

“Morëm trajnerin e duhur”, Jonuz firmos dhe prezantohet

Vllaznia ka nisur nga puna dhe lëvizja kryesore ishte ajo e zgjedhjes së trajnerit të ri. Mirsad Jonuz, trajneri i njohur që ka drejtuar edhe përfaqësuesen e Maqedonisë së Veriut, sot ka mbërritur në Shkodër dhe ka nënshkruar kontratën që e…