Browsing Tag

Meta

VIDEO | Aromë krize te Kukësi, Teuta është “bunker”

Është mbyllur dhe ndeshja e fundit e javës së 13-të mes Kukësit dhe Teutës, në një barazim 1-1. Në një ndeshje interesante dhe me ritëm skuadrat ndanë nga një pikë, por ky rezultati shkon për shtat “djemve të detit” që vijon me serinë e…

Finalen e kupës e drejton Meta

Do të jetë Kridens Meta gjyqtari i finales së kupës së Shqipërisë, mes Skënderbeut e Tiranës, sot në mbrëmje. Një emër me shumë eksperiencë në Superiore, Meta është përzgjedhur mbi të gjitha për faktin se këtë sezon nuk ka pasur probleme…

Gjyqtari i supersfidës, “deja vu” në Korçë

Do të jetë Kridens Meta arbitri i supersfidës së sotme Skënderbeu-Kukësi, që do të luhet në Korçë prej orës 18:00. Arbitri i njohur ka gjykuar për herë të fundit këtë sezon ndeshjen Laçi-Partizani 0-1, ndërsa në fund të shkurtit drejtoi…