Browsing Tag

maxim cojo

Tre firma te Vllaznia, surpriza është një moldav

Skuadra e Vllaznisë ka zyrtarizuar afrimet e Ndriçim Shtubinës dhe moldavit Maksim Çojoçaru. Futbollisti shkodran rikthehet te Vllaznia duke firmosur një kontratë 1-vjeçare. Moldavi Çojoçaru është lëvizja surprizë e  Vllaznisë. 19-vjeçari…