Browsing Tag

Leroi Sane

Luks i shfrenuar nga Sane, habit me veshjen 25000 euroshe

“Mbreti” i modës në kombëtaren gjermane ka qenë padyshim Zherom Boateng. Me lënien jashtë të Boateng, duket se pasuesi i “fronit” do të jetë Liroj Sane. Futbollisti i Mançester Siti erdhi në zyrat e federatës gjermane me një veshje krejt të…

Juventus përgatit një goditje, tentohet ylli i Sitit

Një lajm i bujshëm vjen nga Anglia, konkretisht “Manchester Evening News”, që citon se Juventusi është i interesuar për shërbimet e lojtarit të Mançester Sitit, Leroi Sane. Bardhezinjtë po monitorojnë prej kohësh 22-vjeçarin gjerman, por…

Mahrez nuk e tremb, Sane mirëpret rivalin

Anësori ofensiv i Mançester Sitit, Leroi Sane, komenton afrimin e algjerianit Mahrez. Në një prononcim për “Daily Mirror”, lojtari i kombëtares gjermane ndihet mirë dhe mirëpret ish-lojtarin e Leiçesterit. Konkurenca nuk është aspak problem…