Browsing Tag

Leeds

Pas Ekubanit, Lidsi merr edhe Alioskin

Duket se Lidsi në Championship paska ambicie të mëdha, sepse sot ka blerë edhe Ezgjan Alioskin nga Lugano, duke e çuar në 9 numrin e përforcimeve verore. Shqiptari i kombëtares së Maqedonisë ka qenë pjesë e Luganos dhe në sezonin e…