Browsing Tag

Kros

Shkarkimi i Lopeteguit, Kros: Humbja më e madhe për ne

Toni Kros ka reaguar me një postim në rrjetin social “Twitter” për shkarkimin e Julen Lopeteguit nga posti i trajnerit të Real Madrid. Në postimin e mesfushorit dallohet qartë që Kros nuk e përjetuar mirë shkarkimin e trajnerit spanjoll.…

“Kros, Nojer dhe Myler ose janë naivë ose intrigues”

Në Gjermani prej muajsh ka polemika sa i përket Mesut Ozil. Në fillim e akuzuan si përgjegjës për paraqitjen e dobët në Kupën e Botës, më pas diskutimet për një foto me Erdogan dhe më pas për deklaratat e njëpasnjëshme. Me pak fjalë, shumë…

“Krosin e largoi Rumenige, ai kërkonte 10 mln euro”

Stefan Rajnarc, ish-futbollist dhe mik i mesfushorit Toni Kros, ka zbuluar arsyen kryesore pse kampioni i botës në vitin 2014 befasoi duke u larguar nga Bajerni. Sot 27-vjeçari luan te Real Madridi, ku është bërë një lojtar i…