Browsing Tag

Kristi Vangjeli

Skënderbeu pret Tiranën, mungesë “big” për Shehin

Skënderbeu pret Tiranën të premten, një ndeshje që luhet prej orës 18:00 dhe transmetohet si zakonisht në Supersport. Korçarët u mposhtën në Vlorë dhe tani do të fokusohen te takimi me bardheblutë. Dy takimet e para mes këtyre dy ekipeve…