Browsing Tag

Kostas Manolas

Zhezus qetëson Romën, por kërcënimi vjen nga Premier Liga

Dëmtimi i Huan Zhezus nuk është i rëndë dhe mbrojtësi nuk do të përfundojë në operacion. Një lajm i mirë për Romën, ndërsa braziliani do të kthehet pas tre javësh. Klubi verdhekuq dëshiron më çdo kusht kualifikimin në Champions Ligë dhe Di…

Besnikëria e mbrojtësit: Dua të qëndroj përjetë te Roma!

Kostas Manolas u transferua në vitin 2014 te Roma nga Olimpiakos dhe është kthyer në një pikat më të forta të mbrojtjes së verdhekuqve. 27-vjeçari grek është i lidhur shumë me ekipin roman dhe dëshiron të nënshkruajë një kontratë, që do e…