Browsing Tag

Kinsey Wolansky

Modelja nuk ndalet, Volanski u arrestua në Brazil-Peru

Kinsej Volanski nuk mjaftohet me hyrjen në fushë gjatë finales së Champions League. Siç e ka treguar vetë nëpërmjet “Instagramit”, ajo bashkë me të dashurin e saj, Vitali janë arrestuar përpara se të fillonte ndeshja mes Perusë dhe…