Browsing Tag

Keidi Bare

Lila e Binaku s’ia dalin, ftohen 3 të tjerë në kombëtare

Kombëtarja ka zbritur në fushë dhe ka zhvillime sa i takon listës së lojtarëve të grumbulluar. Kështu, për shkaqe dëmtimesh kanë mbetur jashtë Andi Lila dhe Egzon Binaku. Trajneri Kristian Panuçi priste të bashkoheshin me ekipin edhe…

“Nis” karriera e Bares, më në fund titullar te Malaga

Ish-kapiteni i Shpresve, Keidi Bare u largua nga Atletiko Madridi në fillim të sezonit, ku u transferua te ekipi i Malagas. Edhe pse nuk i lejohej të luante, Malaga i siguroi shërbimet e tij dhe vendosi që ta lërë mesfushorin shqiptar te…

Kombëtarja, Atletiko dhe Malaga: analiza dhe objektivat e Bares

Nuk ka vend për emocione. Keidi Bare, kapiteni i Shqipërisë U21, do të jetë në fushë ndaj Spanjës. Ish-mesfushori i Atletikoës së Madridit ka provuar të luajë në gadishullin Iberik kundër disa prej lojtarëve që nesër në “Selman Stërmasi” do…