Browsing Tag

Kalendaret e finaleve

Detajet e finaleve, FSHF vendos edhe për Tirana-Kukësi

Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar datat dhe oraret për ndeshjen finale të Kupës së Shqipërisë, Kategorinë së Parë, Kategorinë së Dytë dhe U-17 për Kategorinë Superiore. Do jenë katër stadiume që do presin…