Browsing Tag

Jurgen Bardhi

Një derbi që në vegjëli, Doka-Bardhi sfida më vete

Tirana dhe Partizani përgatiten për derbin e kryeqytetit, që do të zhvillohet ditën e premte. Atmosfera në ekipe është shumë e mirë dhe të gjithë duan të fitojnë ndeshjen e sezonit. Bardheblutë kërkojnë fitoren, që mungon prej katër…

Bardhi i sinqertë: Edhe unë jam i pakënaqur me veten!

Jurgen Bardhi ishte protagonist në ndeshjen me Flamurtarin. Asistoi në golin e parë dhe ishte disa herë i rrezikshëm. “Unë jap më të mirën në çdo ndeshje. Mundohem të jap më të mirën për ekipin. Trajneri më ka dhënë mundësinë dhe jap…