Browsing Tag

Jasmin Raboshta

Edhe Raboshta zgjedh Kosovën, Ledion Muçaj ndryshon ekip

Vushtrria ka bërë disa lëvizje sot, teksa ka zyrtarizuar tre afrime dhe një rinovim. Bajram Zuqaku është ai që ka pranuar të vazhdojë rrugëtimin me klubin e rikthyer në Ipko Superliga e Kosovës. Prurja tjetër është Ledion Muçaj, i cili me…

Jasmin Raboshta drejt rikthimit, e do një shkodran

Jasmin Raboshta mund të rikthehet në Shqipëri, pas eksperiencave në Turqi. Sulmuesi shkodran, tashmë 29 vjeç, së fundmi ka marrë një ofertë nga Besëlidhjes bëjnë me dije burime të Sportekspres.com pranë klubit lezhjan. Trajneri Elvis…