Browsing Tag

Herald Marku

Marku: Nuk e ulim kokën, garojmë deri në fund

Herald Marku është një nga surprizat e bukura të Kastriotit. Mesfushori, një produkt i moshave të Partizanit, kishte provuar të luante në Superiore më parë me Tërbunin, ndërkohë që më pas u zhvendos në Gjermani. Pas një aventure të shkurtër…

La Gjermaninë për Kastriotin, Herald Marku ka “recetën”

Kastrioti u mund nga Tirana fundjavën e shkuar dhe tanimë luan në shtëpi me Teutën. Para takimit të radhës, mesfushori Herald Marku është ai që ka folur për mediat. Ish-futbollisti i Tërbunit, i cili provoi një eksperiencë në Gjermani, po…